Garageporte til boligforeninger

Automatiske eller Manuelle Garageporte

Find den rette løsning til jeres ejendom – vælg mellem automatiske eller manuelle garageporte fra NASSAU.

Hos NASSAU leverer vi driftssikre og skræddersyede garageportløsninger til boligforeninger i hele Danmark. Uanset om I ønsker en fuldautomatisk løsning eller en enkel manuel port, hjælper vi jer hele vejen.

En praktisk og moderne løsning til boligforeninger med fokus på komfort og sikkerhed. Perfekt til ejendomme med mange brugere og høj trafik.

En enkel og robust løsning til foreninger med garager uden adgang til strøm.

Det siger boligforenings kunderne om samarbejdet med NASSAU

Det har været en fantastisk god oplevelse, først med René gennem tilbud og ordreafgivelse. Ordren har kørt på skinner hele vejen igennem, håndværkerne har været utroligt tolerante over for vores lejer, og udført et perfekt stykke arbejde.

Tusind tak for super godt samarbejde.

GH EJENDOM A/S – Niemann Bejerholm

Anmeldelse - Benløseparken

Vil du gerne høre mere om løsninger til boligforeninger?

Indtast postnummer og få kontaktoplysninger på din konsulent

Danskproducerede porte til din garage

NASSAU har produceret porte til industrien siden 1970. Alt vores viden og erfaringer i forhold til isolering og optimering af portløsninger har vi brugt til at lave en garageport af højeste kvalitet til de danske garager. Som de eneste kombinerer vi disse vigtige parametre som kommer dig til gode som kunde:

  • Kvalitetsproduktion i DANMARK
  • Porte af ALUMINIUM så de ikke kan ruste
  • Altid produceret på specifikke mål til dig
  • NASSAU fra start til slut

Læs mere om NASSAU her